Komerční banka - import bankovních pohybů ve formátu TXT

Změněno dne Tue, 14 Mar 2023 v 11:37 AM

pokud chcete importovat pohyby na účtu Komerční banky postupujte prosím takto:


1. Přihlaste se do aplikace Mojebanka.2. Po přihlášení  klikněte na dlaždici účtu na tlačítko Historie.3. Tady následně na link detailní přehled.4. Potom si vyberte období pro stažení pohybů a stiskněte zobrazit:
5. V dalším kroku stiskněte uložit jako TXT, což vám vygeneruje požadovaný soubor a uloží ho do počítače.6. Přejděte v aplikace iÚčto do sekce Banka importy a stiskněte tlačítko Nový import7. Pak vyberte soubor, který chcete importovat z počítače.

7. Po vybrání souboru stiskněte tlačítko Importovat


8. Nyní aplikace analyzuje soubor, pokud je soubor platný následně zobrazí náhled importovaných položek. Nyní již nezbývá nic jiného než stisknout tlačítko Zkontrolováno importovat a import tímto dokončit. Víte, že iÚčto má on-line propojení s účty Komerční banky? 


Tato funkce spočívá v přímém propojení aplikace iÚčto s bankovnictvím Komerční banky a automatickém přenosu pohybů na vašich účtech v Komerční bance, do aplikace iÚčta. Tyto pohyby se pak spárují s příslušnými doklady (faktury vydané, přijaté, atd.) a pokud to máte nastaveno, rovnou se také automaticky zaúčtují. Nově už tedy nemusíte pracně stahovat bankovní výpisy a poté je nahrávat do systému ručně, systém vše udělá za vás a ušetří tím váš čas.


Více informací o této funkci naleznete zde.  Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod
Je požadována verifikace pomocí CAPTCHA.

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit