Funkce propojení iÚčta s Českou spořitelnou umožňuje automatické načítání bankovních pohybů a jejich párování s doklady vystavenými a přijatými v aplikaci iÚčto. Tato automatizace přináší značné usnadnění při zpracování fakturace a účetnictví, protože již není potřeba ručně nahrávat nebo vytvářet bankovní pohyby. Import bankovních pohybů z internetového bankovnictví ČS se provádí automaticky


Funkce propojení s Českou spořitelnou je k dispozici uživatelům v tarifu „Pokročilý“ a „Premium“.


Jak si tuto funkci nastavíme:

Funkci pro automatické propojení s Českou spořitelnou naleznete v záložce Nastavení, v sekci Firma a uživatelé - Nastavení bankovních účtů.
Jestli mezi Bankovními účty máte svůj účet ČS, zvolte u daného účtu možnost Upravit stávající.
Klikněte na tlačítko Autorizovat přístup.
Budete přesměrováni na autorizaci naší aplikace a přístupu k účtům přes stránky České spořitelny.

Postupujte podle kroků, ke kterým budete vyzváni systémem ČS.


Po autorizaci na straně ČS je třeba ještě nastavit datum začátku přenosů (datum od kterého se bankovní pohyby do iÚčta přenesou).


Dále si můžete nastavit jestli se přenesené a spárované pohyby v iÚčtu automaticky zaúčtují.Nezapomeňte na konci ULOŽIT.___________________________________________________________________________________________Pokud svůj ČS účet ještě mezi Bankovními účty v iÚčtu nemáte, tak ho nejdříve musíte vytvořit.

V přehledu bankovních účtů klikněte na tlačítko Přidat bankovní účet.
V sekci Název banky zvolíte Českou spořitelnu

Doplníte zbylé potřebné údaje potřebné k přidání bankovního účtu.

Kliknete na tlačítko Aurorizovat přístup.Budete přesměrováni na autorizaci naší aplikace a přístupu k účtům přes stránky České spořitelny.

Postupujte podle kroků, ke kterým budete vyzváni systémem ČS.


Po autorizaci na straně ČS je třeba ještě nastavit datum začátku přenosů (datum od kterého se bankovní pohyby do iÚčta přenesou).


Dále si můžete nastavit jestli se přenesené a spárované pohyby v iÚčtu automaticky zaúčtují.Nezapomeňte na konci formulář ULOŽIT.Dále by Vás mohlo zajímat