Evidence podle středisek a zakázek

Změněno dne Tue, 21 Mar 2023 v 11:45 AM

Existují firmy, a možná se mezi ně řadíte i vy, které mají zavedená střediska. V iÚčtu máte možnost tyto střediska rozlišovat a tím i zjišťovat, jak si které finančně vede. Budete tak mít větší přehled a orientaci. Součástí modulu jsou také střediskové reporty a dashboard.

Například máte rozpracovaných více projektů a chcete vědět, kolik který vydělává, či jestli některé z nich nejsou ztrátové. Případně pokud chcete uplatnit dotaci, díky střediskům si tedy rychleji vyhledáte data pouze pro daný projekt.

Nyní je v aplikaci možnost evidovat jak střediska, tak i zakázky. Jejich nastavení je velice snadné a umožňuje vám přesnou evidenci dle vašich požadavků. Tuto funkci nabízíme jako samostatný modul, je tedy nutné ho nejprve zaplatit a aktivovat. Zde je návod, jak na to.

Po zaplacení modulu naleznete střediska a zakázky pod záložkou Nastavení, na kartě Další nastavení.

sz

Přidání nového střediska či zakázky je klasicky vpravo nahoře pod  zeleným tlačítkem. Doplnění údajů je již čistě ve vaší režii.

strediska

zakazky

Po tomto nastavení již můžete rozlišovat jednotlivá střediska či zakázky ve fakturách i ve všech platbách.

sz2

Všechny funkce účetního programu iÚčto si můžete pohodlně a zdarma vyzkoušet v rámci zkušebního období. Je to snadné – stačí jen zadat vaši e-mailovou adresu v registračním formuláři.

Byl tento článek užitečný?

To je skvělé!

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Je ním líto, že jsme vám nepomohli

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu

Dejte nám vědět, jak můžeme tento článek vylepšit!

Vyberte alespoň jeden důvod
Je požadována verifikace pomocí CAPTCHA.

Zpětná vazba odeslána

Oceňujeme vaši snahu a pokusíme se článek opravit